Gyermeke boldogásáért és fejlődéséért
Dimenzió Prémium Magánóvoda

Magyarországon először referencia óvodaként működünk az alábbi DIOO Digitális Oktató Rendszer Óvodásoknak program bevezetésével

DIOO Digitális Oktató Rendszer Óvodásoknak program az iskolaérettségre való felkészítést, és az iskolaérettség mérését tűzte ki feladatának digitális eszköz segítségével. Ma már elengedhetetlen, hogy a gyerekek képességfejlesztése során kiaknázzuk az informatika által nyújtott lehetőségeket. Óvodánk ezért kimelet figyelmet fordít a számítógépes képességfejelsztésre.

A program használata során a feladatot – az egyéni teljesítményével elért szinthez igazodva – folyamatosan változó grafikus menüből választja ki a gyermek. A 16 választható játék játékonként 50-200 szinttel és szintenként változó elemekkel jelenik meg.A program a játékokban elért eredmények alapján határozza meg a gyermek jártasságának szintjét a különböző területeken.